Drobečková navigace

Úvod > O nás

DSP a.s.

Ve společnosti DSP, a.s. se zaměřujeme především na diagnostiku silnic, chodníků a dopravních komunikací. Naše společnost byla založena v roce 2009 a dříve jste ji znali pod obchodním jménem DSP, s.r.o. Dnes máme 30 zaměstnanců a spolupracujeme s desítkami subdodavatelů, u nichž si ceníme odbornosti a spolehlivosti.

Kromě diagnostiky vozovek, se zabýváme také projekčními pracemi, bezpečnostními audity nebo autodopravou. Provozujeme i samostatné truhlářství, které se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku.

Jsme silniční laboratoř

Naše odbornost leží především v oblasti dopravní diagnostiky, která odhaluje vrstvy, z nich jsou vytvořené silnice, a pomáhá určit aktuální stav vozovek. Provozujeme také silniční laboratoř, která slouží k rozborům stavebních materiálů. Tak vám pomáháme stavět bezpečné komunikace, které nemusíte po každé zimě opravovat.

Našimi zákazníky jsou majitelé a správci dopravních komunikací, ať už jsou to technické služby měst, samosprávy, krajské správy údržby silnic nebo Ředitelství silnici a dálnic ČR.

Působíme především v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Stavební projekty a diagnostiky jsme realizovali nebo realizujeme také ve Středočeském, Zlínském, Olomouckém, Jihomoravském, Moravskoslezském nebo Karlovarském kraji.

Naše technika

Při diagnostice vozovek a při stavebních pracích používáme vlastní techniku, do které pravidelně investujeme. Pro diagnostiku silnic používáme metodu FWD (měření únosnosti vozovek, stanovení zbytkové životnosti) a další technologie, například retroreflektometry, spektrofometry, statickou zatěžovací desku, dynamickou zatěžovací desku, planograf pro měření nerovnosti povrchů vozovek nebo přístroje na zkoušky asfaltů a asfaltových směsí.